Słońce z MDK

WP_20170807_12_07_39_Pro

Warsztaty letnie w plenerze zostały zakończone. Nie zabrakło emocji, śmiechu i wspólnej zabawy. W każdy poniedziałek i środę lipca dzieci mogły bawić się z Miejskim Domem Kultury na Błoniach przy brodziku.  Podczas warsztatów, tworzenia różnorodnych przedmiotów dzieci zapoznawały się z obyczajami, kulturą i tradycjami regionów geograficznych naszego kraju: Podhala, Mazowsza i Pomorza. W galerii prezentujemy wykonane własnoręcznie bransoletki, korale, czapki zbójnickie, słomiane warkocze, zielniki, wycinanki, kwiaty z bibuły i filcu, zwierzątka z siana. Dużym powodzeniem cieszyły się zajęcia postaci z siana, dlatego 7 sierpnia odbyły się ponownie w Miejskim Domu Kultury.

Dziękujemy i zapraszamy w sierpniu do Miejskiego Domu Kultury na dalszą część wakacyjnej zabawy.